Adresa:
Pedagogicko-psychologická
poradna
Žižkova 3
741 01 Nový Jičín

tel.: 556 771 144
e-mail: info@pppnj.cz
web: www.pppnj.cz

Město Kopřivnice je naším podporujícím partnerem. 


PPP Bruntál
PPP Frýdek - Místek
PPP Ostrava
PPP Opava
PPP Karviná


Používané formuláře

Níže jsou uvedeny aktuálně platné formuláře pro předávání potřebných informací o dětech, žácích a studentech pro účely jejich vyšetření v PPP:

  • Formulář Zpráva ZŠ pro PRVOTNÍ vyšetření v PPP (určeno i pro nižší ročníky víceletých gymnázií:  ke stažení zde

 

  • Formulář Zpráva ZŠ pro KONTROLNÍ vyšetření v PPP (určeno i pro nižší ročníky víceletých gymnázií):   ke stažení zde

 

 


16. 1.2017 - poznámka:
Zatím byly k dnešnímu dni aktualizovány formuláře pro ZŠ a MŠ.
Formuláře pro SŠ budou aktualizovány během školního roku - zatím používejte stávající, o jejich aktualizaci budete z naší strany informováni.

Informace k formuláři pro zpracovávání IVP:

1. Pro žáky, kterým bylo vydáno ze strany ŠPZ Doporučení pro úpravu jejich vzdělávání  po 1. 9. 2016, je nutno začít zpracovávat IVP dle vyhlášky č. 27/2016 Sb. – konkrétně dle vzoru uvedeného v příloze č. 2 této vyhlášky.
Pomocná nabídka: Vzor IVP dle přílohy č.2 vyhlášky č. 27/2016 lze v jeho interaktivní ("vepisovatelné") verzi stáhnout zde 

2. Pro žáky, kteří mají vydáno Doporučení pro úpravy jejich vzdělávání před 1.9.2016 lze dle výkladu NÚV Praha (metodický orgán MŠMT k Společnému vzdělávání) používat vzor IVP podle nové vyhlášky - č. 27/2016 (příloha č.2), ale pokud by to zatím škole činilo potíže, lze použít i vzory (formuláře) IVP, které byly vypracovány podle vyhlášky předchozí - tedy č. 73/2005 Sb. (v jejím posledním platném  znění). (viz k tomuto také aktualita na naší úvodní stránce ze dne 9.9.2016)